PHU Bortnowski

Konkurs na najlepsze projekty deweloperskie CEPIF 2008 rozstrzygnięty. Znamy już wyniki trzeciej edycji konkursu "The CEPIF & The International Herald Tribune CEE Best Project Awards". Za tą długą anglojęzyczną nazwą kryje się coroczny konkurs organizowany przez firmę CEE Property Group we współpracy z dziennikiem "Herald Tribune" na najlepsze projekty deweloperskie z Europy Środkowo - Wschodniej. Nieruchomości konkurowały w siedmiu kategoriach: biurowce, centra handlowe, apartamentowce, hotele, centra logistyczno-magazynowe, rewitalizacje, a także tzw. mixed project.
Te ostatnie to budynki, które łączą dwie funkcje - może być to na przykład biurowiec z częścią mieszkalną albo centrum handlowe plus magazyn. Pod uwagę brane były tylko te projekty architektoniczne, które oddano do użytku do kwietnia tego roku. Zwycięzców wybierano w dwóch etapach: w głosowaniu internetowym oraz bezpośrednio przez uczestników targów CEPIF (Central Europę Property Investment Fair), które odbyły się w maju 2008 w Warszawie. CEPIF (Central Europę Property Investment Fair), - To konkurs przeznaczony dla branży deweloperskiej z całej Europy Środkowo - Wschodniej. W głosowaniu brali więc udział architekci, przedstawiciele branży budowlanej, analitycy rynku nieruchomości - tłumaczy Emilia Puławska, wiceprezes zarządu red. Net Media.

Z naszych realizacji "Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar" w Poznaniu zwyciężyło w
kategorii "mixed project". a poznański hotel "Andersia Tower" wygrał jako najlepiej zaprojektowany hotel w Europie Środkowo-Wschodniej. Cieszy nas to tym bardziej, że w obu przypadkachparkiety z naszej firmy są niewątpliwie ozdobą każdego z tych obiektów. Oto link do strony tego konkursu: http://cepif.pl/aktualnosci_new/artykul_1640

hochtief_ref andresiatower 13 14 15 16 12 5 6 7 8 9 10 11 4 1 2 3
Top