PHU Bortnowski

O naszej działalności


Firma BORTNOWSKI to 25-letni, renomowany podmiot gospodarczy, działający praktycznie na terenie całego kraju. Specjalnością firmy są trwałe na lata posadzki drewniane, tarasy, posadzki winylowe i laminatowe, oraz wszelkie stolarstwo na ścianach i sufitach, w tym elewacje, podbitki, sufity przezierne i pełne. Jesteśmy prekursorami w innowacyjnych metodach montażu i wykończenia powierzchni drewnianych, parkietów, ścian, ustroi akustycznych, sufitów na obiektach o najwyższym stopniu obciążenia ruchem pieszym jak centra handlowe, galerie, biura, filharmonie i teatry. Dodatkowo nasze wyroby spełniają, wszędzie tam gdzie jest to konieczne, wszelkie parametry przeciwpożarowe. Klientami naszymi są zarówno największe firmy budowlane realizujące obiekty o prestiżowym charakterze, jak i klienci indywidualni, marzący o trwałej i bardzo estetycznej zabudowie drewnianej w swoim domu. Wykraczając poza ramy specjalizacji stolarsko parkieciarskiej właściwie zmieniamy przestrzeń wokół domów i obiektów, oraz wewnątrz nich. Bardzo często nasze realizowane projekty są kompilacją szkła, stali nierdzewnej i kompozytów, uwzględniając, przede wszystkim kontekst trwałości na lata i bezpieczeństwo pożarowe.

Dotychczas, oddając w całej Polsce, szereg realizacji do użytku, czy to posadzek drewnianych, tarasów, ścian czy sufitów - w obiektach użyteczności publicznej, czy prywatnych domach i mieszkaniach - klienci zawsze mogli być pewni, że w bardzo perspektywicznym, długofalowym okresie użytkowania, efekty przeprowadzonych zabiegów wręcz zatrzymają czas. Sztuka rzemieślnicza jest przez nas traktowana poważnie z najwyższym pietyzmem i dokładnością. Filozofia zawodu podpowiada nam jak wydobywać piękno z każdego kawałka drewna, a uczciwość nakazuje nam zawsze sprawdzanie skuteczności naszych zabiegów również w czasie eksploatacji, nawet po wielu latach. Wykonywaliśmy realizacje dla ludzi z pierwszych stron internetu, czy gazet. Byli to biznesmeni, projektanci, aktorzy, ekonomiści i politycy. Po 25 latach istnienia firmy bardzo często wykonujemy renowacje naszych, zamontowanych przed laty połaci z drewna nadając im na powrót w nowym charakterze świeżość i aktualną kolorystykę.

Naszą firmę cechuje bardzo duże zaplecze techniczne, a naszych montażystów wysokie kwalifikacje techniczne i certyfikaty bezpieczeństwa. Możemy pracować na poziomie zero, jak i na wysokości, na podestach ruchomych i rusztowaniach. Mamy cały szereg frezarek do betonów, wiertnic, polerek, agregatów do posadzek, cykliniarek, a ponadto maszyn, urządzeń i elektronarzędzi stolarskich i parkieciarskich. Możemy wiele wykonać na naszej stolarni i wiele przerobić chcąc uzyskać nową jakość starych elementów. Zawsze staramy się podpierać etyką zawodową, dlatego jesteśmy uczciwi, przewidywalni, terminowi, zgodni z ustalonymi standardami technologicznymi i nie sprawiamy problemów naszym zleceniodawcom.

Zapraszamy do współpracy, bez ryzyka, bez opóźnień i niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Firma nasza posiada zawsze aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasze referencje
Salon Zielona Góra

Salon Zielona Góra Salon Zielona Góra Salon Zielona Góra Salon Zielona Góra

Stolarnia Zielona Góra

Stolarnia Zielona Góra Stolarnia Zielona Góra Stolarnia Zielona Góra Stolarnia Zielona Góra

Salon Poznań

Salon Poznań Salon Poznań Salon Poznań Salon Poznań

Salon Gorzów Wlkp.

Salon Gorzów Wlkp. Salon Gorzów Wlkp. Salon Gorzów Wlkp. Salon Gorzów Wlkp.

Nasi kliencistrabag
eiffage
erbud
lepiko
hochtief
cuprum_arena
Top